Дизайн кухні:
де краще розташувати телевізор?

Дизайн кухні: де краще розташувати телевізор?


Не дивлячись на те, що ми доволі часто жаліємось на шкоду телевізора, все одно продовжуємо переглядати серіали чи новини під час обіду. Як правильно вписати екран в інтер’єр кухні?

На думку більшості інтер’єрних дизайнерів, на кухні телевізор розташувати дуже складно: для нього не вистачає місця, перегляду заважають відблиски та інше. Тому, перш ніж визначитися з положенням екрану, знайдіть свої відповіді на три запитання.

1. Коли ви зазвичай дивитесь телевізор?

  • Під час їжі. В такому випадку екран логічно орієнтувати в напрямку столу або барної стійки. Зручне розташування – кут біля столу. Перегляд повинен бути зручним для всіх, з кожного місця сидіння;
  • Коли готуєте. Фільми ідуть «фоном», допускається не ідеальна видимість. Тут можна заощадити – велика панель недоречна, обирайте невелику діагональ. Оптимальне розміщення – у вбудованній секції або на спеціальній полиці. Останній спосіб найбільш доречний для традиційного та класичного дизайну;
  • Ви готуєте «під ТБ» та бажаєте бачити екран. Вішайте його якнайближче до робочої поверхні, на стіні;
  • Інші сценарії. Якщо звикли і готувати, і вечеряти під звуки та перегляд ТБ, універсальної поради не існує – все залежить від особливостей приміщення. Кутове розташування, до речі, найбільш комфортне.

2. Кухня поєднана з вітальнею або ізольована?

Спочатку може здатись, що це недоречне запитання. Але відповіді на нього дають декілька практичних ідей.

По-перше, стає зрозумілим необхідний розмір екрану. В маленькій окремій кімнаті немає достатнього огляду для великої панелі. Для компактних приміщень обирайте діагональ не більше 20 дюймів.

По-друге, кількість екранів. У великій кухні-вітальні можна спланувати два телевізори – основний та кухонний.

Існує спеціальний поворотний механізм для екранів, що розташовані в стіновій перегородці між двома кімнатами. Захотіли - подивились фільм на дивані, повернули ТБ – і закінчуєте перегляд на кухні.

3. Ремонт «косметичний» чи капітальний?

Найкраще місце для ТБ вийде організувати лише за умови капітального ремонту. Але якщо ви тільки «освіжили» кімнату, то з розташуванням екрану можуть виникнути деякі труднощі: де подіти дроти, куди вмикати пристрій, необхідність неяскравого освітлення. Багато нюансів вирішується, якщо ви замовляєте кухню від виробника за індивідуальними розмірами. Тоді можна передбачити зручні меблеві конструкції та заховати дроти в кухонну шафу.

Комфортне місце для телевізора потрібно вибирати індивідуально в залежності від ваших уподобань і побутових звичок. Обміркуйте ваші відповіді на подані запитання та знайдете оптимальне рішення.
Как мы работаем
Предварительный эскиз
Определение стилистического решения интерьера, подготовка технических заданий, планировочных решений, коллажей для всех помещений.
Визуализация проекта
Детальная визуализация каждой комнаты. 3D-изображения учитывают ранее выбранные элементы интерьера и отделочные материалы.
Рабочая документация
Создание рабочей документации для проекта дизайна интерьера: спецификации и планировочное решение с мебелью.
Авторский надзор
Контроль соответствия строительных работ проектному плану. Наш дизайнер и инженер регулярно посещают объект и все контролируют. Мы осуществляем и закупку материалов.
Свяжитесь с нами
+38 (067) 567-66-99
office@earthtools.com
Киев, Леси Украинки, 34