Італійська вілла
у винній країні Каліфорнії

Італійська вілла у винній країні Каліфорнії


italian-villa-in-california

Коли Фредерік Ломпа побачив цю віллу у Сономі, Каліфорнія, він вирішив володіти нею. ‘Я надіслав власникам лист, що, коли вони будуть готові його продати, спершу зателефонуйте мені. І через кілька років там було: "Ми готові продати", - каже пан Ломпа. У 2006 році він придбав власність за 360 000 доларів та інвестував 2,6 мільйона доларів лише у вихідні та будівельні матеріали.

Ломпаси витратили п’ять років на будівництво будинку з нуля. «Ми були на архітектурній екскурсії у Флоренції, і ми думали про будівництво будинку, і ось ми там. Я підійшов і попросив якусь жінку, щоб вона дозволила мені зайти до її будинку. Це майже точна копія чогось, що вже побудовано там, у Флоренції, - говорить пан Ломпа, який працював у сфері прямого поштового маркетингу.

italian-villa-in-california

Простора вітальня має вишукану кесонову стелю, яка, за словами пана Ломпи, зайняла цілий місяць, щоб пофарбувати.

Вдома є три холодильники, три духовки, три мікрохвильовки та дві посудомийні машини. Пан Ломпа був «у своєму режимі приготування їжі», коли будинок будували, а прилавки будували високо, щоб відповідати його високій рамі.

Їдальня досить велика і вміщує дуже великий натовп. Розмір будинку був пріоритетним для пана Ломпи, який провів свої молоді роки в маленьких квартирах. "Великі кімнати важливі після того, як ви живете в маленьких скриньках", - говорить він.

italian-villa-in-california

Будинок має шість спалень, шість ванних кімнат та дві часткові ванні кімнати та займає 14545 квадратних футів. У списку коштує 14,545 мільйона доларів у Джульєтти Ендрюс із Sotheby’s International Realty.

Простора основна спальня має ліжко на платформі та зону відпочинку. Люкс має велику кількість шаф, що було дуже важливо для пана Ломпи.

У великій ванній кімнаті є каррарський мармур.

italian-villa-in-california

Дружина пана Ломпа - завзятий садівник, і кілька її рослин пробралися додому. "Вона витрачає величезну кількість часу, намагаючись зберегти їх у живих", - говорить він. Власність площею 4,65 акрів має приблизно 3400 виноградних сортів Шардоне та 33 оливкових дерева. Є камін для обіду на свіжому повітрі.

У дворі є майданчик для гри в бочче, гараж на шість автомобілів та теплиця.

Пан Ломпа продає, оскільки у нього є кілька будинків, у тому числі той, який він щойно почав будувати.

italian-villa-in-california


Новости и Статьи
Что почитать на тему дизайна, истории и строительства
Строительный уровень:
точность в деталях!
  • Описание и использование приспособления
  • Выбор пузырькового измерителя
  • Стоимость измерительного прибора
Читать
Вилла д’Эсте в Тиволи
Итальянская Жемчужина
  • Папа Ипполит ІІ
  • архитектор Бернини
  • Аллея 100 фонтанов
  • Как добраться
Читать
Как мы работаем
Предварительный эскиз
Определение стилистического решения интерьера, подготовка технических заданий, планировочных решений, коллажей для всех помещений.
Визуализация проекта
Детальная визуализация каждой комнаты. 3D-изображения учитывают ранее выбранные элементы интерьера и отделочные материалы.
Рабочая документация
Создание рабочей документации для проекта дизайна интерьера: спецификации и планировочное решение с мебелью.
Авторский надзор
Контроль соответствия строительных работ проектному плану. Наш дизайнер и инженер регулярно посещают объект и все контролируют. Мы осуществляем и закупку материалов.
Свяжитесь с нами
+38 (067) 567-*****
office@earthtools.com
Киев, Леси Украинки, 34