Вілла Чімброне
Равелло, Італія

Вілла Чімброне


Вілла Чімброне - історична будова, датований, щонайменше, 11 м століттям і розташована в курортному місті Равелло на Амальфітанській Рив'єрі. Незважаючи на досить значний вік, від початкової будівлі мало що збереглося. На початку 20 го століття вона була значно Змінена і розширена за проектом англійського архітектора Ернест Вільям Беккетта, який використовував для цього архітектурних Елементів, зібрані по всій Італії і в інших куточках світу. У ті ж роки був розбитий великий сад. В результаті всіх модифікацій сьогодні вілла, перетворена в готель, являє собою своєрідне попурі.

Вілла Чімброне стоїть на скелястому скелі Чімброніум, від якого вона і отримала своє ім'я. Найперші згадки про неї відносяться до 11-го століття, коли вілла належала знатному сімейству Акконджоджоко. Пізніше вона перейшла у власність багатого і впливового сімейства Фуско, якого також належала місцева церква Сант Анджело. Потім вілла була частиною розташованого поруч монастиря Санта Кьяра - саме в ті роки на старовинних вхідних воротах був поміщений фамільний герб кардинала Делла Ровере. У другій половині 19 століття будівля стала власністю сімейства Амічі і курортного міста Атрані.

Ернест Беккетт відвідав Віллу Чімброн під час своєї подорожі по Італії і буквально закохався в неї. У 1904-му році він викупив віллу і приступив до проекту масштабної реконструкції будівлі та саду. Саме з його ініціативи тут були споруджені бійниці, тераса і крита галерея, в яких змішалися готичний, мавританський і венеціанські стилі. Також був перепланували розкинувся на кручі сад. У 1917 му році Беккетт помер в Лондоні, а його тіло було поховано на Віллі Чімброне біля основи храму Вакха. Після смерті Беккета вілла перейшла до його сина. Тут також жила його дочка Люсі, яка в 1930-х роках займалася розведенням троянд.

У 1960 му році Віллу Чімброне продали сімейству Вуйёмьер, яке використовувало її як свою резиденцію, а кілька років по тому перетворили на готель. У 20 м повіку гостей вілла були багато знаменитостей - Вірджинія Вульф, Генрі Мур, Томас Еліот, Уїнстон Черчілль, Грета Гарбо і ін.
Как мы работаем
Предварительный эскиз
Определение стилистического решения интерьера, подготовка технических заданий, планировочных решений, коллажей для всех помещений.
Визуализация проекта
Детальная визуализация каждой комнаты. 3D-изображения учитывают ранее выбранные элементы интерьера и отделочные материалы.
Рабочая документация
Создание рабочей документации для проекта дизайна интерьера: спецификации и планировочное решение с мебелью.
Авторский надзор
Контроль соответствия строительных работ проектному плану. Наш дизайнер и инженер регулярно посещают объект и все контролируют. Мы осуществляем и закупку материалов.
Свяжитесь с нами
+38 (067) 567-66-99
office@earthtools.com
Киев, Леси Украинки, 34